Hudba

Venkovní a zahradní architektura

V Klein Building se zaměřujeme nejen na interiéry. Abychom dosáhli společného cíle, tedy vybudování vašeho vysněného bydlení, je potřeba dát péči i vaší budoucí zahradě. Právě tam budete trávit značnou část svého života, pořádat rodinné oslavy, hostit své blízké přátele, pozorovat své děti, jak vám rostou před očima.

 

Realizace zahradní architektury

Ke každému projektu přistupujeme stejně, řešíme interně každý detail, který s vámi posléze konzultujeme. Nejinak je tomu i u realizace zahradní architektury. Exteriér plně přizpůsobíme okolní krajině i architektuře vašeho domu, případně zohledníme všechny vaše požadavky.

Celý projekt vymyslíme, navrhneme a také zrealizujeme. Vyřešíme za vás parkovací stání, pergoly a terasy, relaxační jezírka nebo vhodné oplocení. Architektonicky si podílíme na celkovém charakteru vaší zahrady.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.