Hudba

Rezidenční a bytová výstavba

Za svou prací si pevně stojíme. I proto kromě projekční kanceláře provozujeme i vlastní stavební firmu. Díky tomu máme své projekty pod dohledem od první skici, až po předání klíčů novým majitelům.

 

Realizujeme domy i zahrady

Jsme perfekcionisté, každému detailu věnujeme maximální péči. Výstavbou domu naše cesta nekončí. Snažíme se o maximální začlenění nové výstavby do okolní vegetace. Navrhujeme architektonické řešení pro zahrady, stání pro automobily, pergoly pro posezení s přáteli, jezírka pro vaši relaxaci. Naším cílem je nabídnout vám spokojený život.

 

Přijďte se poradit

Myslíme na budoucnost. Vaši budoucnost. Rádi vám poradíme s výstavbou a rekonstrukcí domu či bytu, snížíme vám měsíční výdaje za energie na minimum. Pomůžeme vám dosáhnout na všechny aktuálně poskytované dotace pro váš projekt.

Rádi s Vámi probereme každý detail vašeho projektu. Jsme vstřícní, umíme vše podrobně vysvětlit a mluvíme řečí, které rozumíte. A především společně zrealizujeme vaše sny.

📞 602 326 012

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.