Hudba

Rekonstrukce

V Klein Building navrhujeme rekonstrukce, které mají smysl. Jsme tým architektů, kteří pochopí vaši situaci i vizi a společnými silami zrealizuje váš sen.

 

S pohledem do budoucnosti

Rekonstrukce bývá velkým krokem k vylepšení si nejen bydlení, ale především usnadnění si života. Je třeba k ní přistupovat citlivě a promýšlet každý detail.

Každá přestavba musí dávat smysl i směrem k budoucnosti. Pokud se společně pustíme do rekonstrukce, vždy klademe důraz na nízkoenergetické a pasivní standardy. Tvoříme kreativně, funkčně a esteticky. Každý detail skutečně vnímáme, čemuž předchází i naše důkladná příprava ještě před začátkem vzájemné spolupráce.

 

Pomůžeme vám dosáhnout na dotace

S rekonstrukcemi větších či menších objektů máme opravdu bohaté zkušenosti. Pomohli jsme již řadě spokojeným investorům, s některými z nich spolupracujeme dlouhodobě na nejrůznějších projektech. Pokud se s námi rozhodnete spojit síly, garantujeme vám vyřízení všech aktuálně nabízených dotací pro váš projekt.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.